Фінанси для реалізації ідей. Відгук учасниці заходу

Фінанси для реалізації ідей. Відгук учасниці заходу
29 Червня 2017
Друкувати цю новину

 

21-23.06.2017 р. в приміщенні готельно-ресторанного комплексу “Верховина” в Київській області ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” провела тренінг на тему: «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ».

Лідери та активісти громадських організацій з усієї України приїхали, щоб навчитися здобувати кошти для реалізації ідей на краще життя та системних  змін в суспільстві. Тренером була успішна жінка, керівник Всеукраїнської  Фундації «Захист Прав Дітей» Павлова Євгенія Борисівна. Часто ми маємо хороші ідеї, які складно реалізувати без потрібного фінансового забезпечення.

В перекладі з англійської Фандрайзинг здобувати чи знакодити кошти. Це система пошуку джерел фінансуванння. Щоб знайти кошти потрібно написати вдалий проєкт, подати заявку на  отримання гранту,  виграти кошти та якісно реалізувати свою ідею, а потім відзвітувати перед грантодавцями. Грант — це безоплатна цільова субсидія, що надається на конкурсній основі організації, ВУЗу, ініціативній групі або індивідуальній особі для реалізації заявленого проєкту в тій чи іншій сфері діяльності. Тому, чим ретельніше проводиться планування проєкту, тим більш ощадливо та ефективно використовуються ресурси для реалізації проєктів! Справа це не проста і отримити та використати кошти потрібно вчитися. Ці три дні ми успішно долали складну  дистанцію.

Інформація – це один з найважливіших ресурсів і в той же час один з найважливіших чинників розвитку суспільства. Інформаця – це будь-які відомості, або дані, які можуть бути збережені і на матеріальних носіях або відображені в електронному вигляді. Вона буває важлива, не суттєва і шкідлива.

Ми отримали багато важливої інформації безкоштовно і тепер потрібно нею правильно розпорядитися та використати на благо суспільству та розвиток громадського руху в Україні. Дуже важливо, щоб люди які мають хороші ідеї обмінювалися успішним досвідом, спілкувалися, змінювали щоденну обстановку забували про свої повсякденні проблеми і подорожували Україною та світом і в цьому також допоміг даний захід, а ще більший результат буде коли будуть виграні нові гранти, частина з яких спрямована на обмін досвідом, поїздки в інші країни  хоч на короткий час.

Дуже важливо, щоб організатори враховували, що у літній період люди більше подорожують, а тому швидше потрібно оголошувати про захід, щоб можна було заздалегіть придбати квитки, бо в іншому випадку це зробити практично не можливо. А ще пропозиція видавати незрячим спеціальний папір для письма шрифтом Брайля та тактильні таблиці для ознайомлення.

Від усіх учасників тренінгу велика подяка Всеукраїнському громадському об’єднанню «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

Галина Гродецька,

Чернівецька обласна організація УТОС

  Категорія: