17 травня 2016 року, м.Краматорськ. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗАЙНЯТОСТІ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

17 травня 2016 року, м.Краматорськ. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ  З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗАЙНЯТОСТІ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
10 Травня 2016
Друкувати цю новину

17 травня 2016 року, м.Краматорськ. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГУ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ЗАЙНЯТОСТІ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮШановні роботодавці! 

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проєкт «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проєкт реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

В рамках проєкту, 17 травня 2016 року, у Краматорську буде проводитися тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю».

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика до участі у роботі тренінгу. Захід відбудеться 17.05.2016 в конференц-залі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю за адресою: м. Краматорськ, вул. Машинобудівельників, 32.                          

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Про своє бажання взяти участь у тренінгу просимо повідомити до 15.00 16 травня 2016 року за тел. 050-911-38-34 (Надія Степанівна Поламарчук – координатор проєкту по Донецькій області)

Прес-служба НАІУ

  Категорія: