Звіт діяльності НАІУ у 2015 році

11 Лютого 2016 Друкувати цю новину

Протягом звітного періоду Національна Асамблея осіб з інвалідністю України забезпечила активну роботу відповідно до Статуту НАІУ, щодо участі у формуванні і реалізації державної політики у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю та забезпечення їх прав, співпрацюючи з Адміністрацією Президента України, Комітетом Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, Кабінетом Міністрів України, Міністерством соціальної політики України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством інфраструктури України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державною службою з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України, Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю.

Завантажити звіт 2015 (формат PDF)

  1. Катерина Сахарова
    21 Березня, 22:57 #1 Катерина Сахарова

    На мою думку Звіт діяльності НАІУ за 2015 рік справедливо і достовірно відображає не тільки фінансовий стан асамблеї, напрацювання та досягнення, а і альтернативні рішення, визначає шляхи і засоби для покращення життєдіяльності кожної людини з інвалідністю. Командний дух і професійність кожного відчувається у кожному проведеному заході. Валерій Михайлович особистим прикладом і вірою в успіх загальної справи, спонукає інших працювати сумлінно. Все це свідчить про піклування людей з інвалідністю. Особисто для мене подібний звіт дуже важливий.

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.