Шановні друзі, колеги, однодумці, соратники!
Велика щира подяка усім за моральну підтримку в той час, коли доля “спрацювала” так, що я залишився без повноважень народного депутата України, які дозволяли мені тривалий період вирішувати питання соціального захисту людей з інвалідністю та боротьби проти обмеження Ваших прав.
Сподіваючись на Ваше розуміння, звертаюсь до Вас із проханням звертатись по суті численних проблем, пов’язаних з правами людей з інвалідністю, їх соціальним захистом, нашими бідами та негараздами з цього приводу не на сторінці фейсбуку, а листами, з якими я завжди працював і буду працювати. Саме офіційний лист з будь-якого зазначеного приводу, пов’язаного з проблемами людей з інвалідністю, дає змогу ефективно відреагувати на кожне конкретне питання.
На даний час готується формування підрозділу в Адміністрації Президента України, з яким я буду працювати. Відповідно, буде і адреса.
Обсяги звернень у фейсбуці, з якими, практично, не можливо працювати – надзвичайно великі… Навіть просто перечитати всі звернення не має можливості. А треба ще їх опрацювати!
Тому сподіваюсь на Ваше розуміння і на ту спільну роботу, яку я здійснював по відношенню до Вас, будучи народним депутатом України.
Адреса для листування буде додатково повідомлена у моєму фейсбуці та інших інформаційних повідомленнях.
Facebook