Шановні колеги!
31 березня 2019 року – вибори Президента України.
Стаття 103 Конституції України наголошує, що Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права.
Зробити свій вибір, обрати своє майбутнє – це громадянський обов’язок кожного з нас.
Національна Асамблея людей з інвалідністю України здійснює моніторинг реалізації виборчих прав громадян з інвалідністю під час голосування у день виборів Президента України.
Звертаємось до осіб з інвалідністю, хто піде голосувати на дільницю чи скористається своїм правом голосувати вдома:
ВАШІ ВИБОРЧІ ПРАВА ПОРУШЕНО – ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ!
надішліть електронне повідомлення (за можливості з фото/відео фіксацією) до офісу Національної Асамблеї людей з інвалідністю України з інформацією про порушення, бар’єри та перепони, що затрудняли або не дозволили реалізувати Ваше виборче право
office-naiu@ukr.net
Твій голос – Твій вибір!