У Вінниці вперше організували табір реабілітації для ветеранів з порушеннями зору “Життя після війни”. Протягом двох тижнів вісім учасників з різних куточків України навчатимуться орієнтуватися у просторі, вести побут, користуватися комп’ютером, а також готувати їжу та обслуговувати себе. Про це Суспільному розповіла керівниця реабілітаційного табору, директорка громадської спілки “Сучасний погляд” Олеся Перепеченко.
“Ми прагнемо, щоб наші ветерани, які отримали поранення на війні, знали, що вони не самотні, що життя продовжується, і що вони можуть жити повноцінно, попри порушення зору”, – розповів Олеся Перепеченко.
******
Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (CBM).
#EDF #CBM #НАІУ #Сучасний_погляд #незрячі
#Життя_після_війни_має_тривати
#Реабілітація #Військові #Ветерани #адаптація