Донеччина стала одним із регіонів, що приєднається до проєкту «Батьки за раннє втручання в Україні». Днями перші кроки реалізації програми обговорили у Краматорську та Маріуполі.
Програма впроваджується за підтримки міжнародних організацій «Unicef», «Health Prom» та Національної Асамблеї людей з інвалідністю. Протягом року вона має охопити дев’ять областей України та місто Київ.
Як зазначають учасники проєкту, послуга раннього втручання унікальна тим, що вона надається не тільки дитині, а й усій сім’ї, в якій росте малюк з відхиленнями розвитку.
– Підключається мультидисциплінарна команда, яка складається з психолога, логопеда, корекційного педагога, фізреабілітолога. Ґрунтуючись на тих даних, які ми знаємо про здоров’я малюка, вони складають маршрутний лист для цієї сім’ї. Це не просто послуга, яка надається окремій дитині фахівцем. Це протокол, який дозволяє сім’ї допомагати малюкові розвиватися кожну секунду життя, – розповіла журналісту «До ТеБе» координатор програми «Батьки за раннє втручання в Україні» Олена Скрипко.
Подробиці дізнавайтеся у випуску новин “До ТеБе”.
Вікторія Молоткова Інна Леванська
Телеканал “До ТеБе”