Серія он-лайн навчань розроблена для того, щоб представники «батьківських» ГО мали можливість підвищити рівень своїх знань необхідних для того, щоб відігравати ключову роль у просуванні та захисті прав своїх дітей, впровадженні реформ, які дозволять дітям з інвалідністю та особливостями розвитку отримати «кращий старт» в житті та належні послуги необхідні для їх розвитку та повноцінного життя.
Під час зустрічі будуть розкриті такі питання:
День проведення 2-го вебінару – понеділок, 15 червня.
Початок о 14:00 год.
Тривалість 2 год.
Тренер-спікер: Наталія Храновська – начальник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.
Захід рекомендований для участі керівників ГО, бухгалтерів.
Для реєстрації та отримання посилання для приєднання до групи в ZOOM – надайте свої відповіді у Google – формі за посиланням.
Посилання для участі буде надіслано Вам в день події.
Кількість учасників обмежена технічними можливостями. Тому реєстрація буде закрита після набору 40 учасників.
Он-лайн школа організована в рамках реалізації проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО у реформуванні системи догляду за дітьми з інвалідністю» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Фундації SOFT Tulip (Голландія).