Запрошуємо до участі у тренінгу “Підготовка та проходження співбесіди на роботі”. Відбудеться 12 жовтня 2021р. о 14:00 в рамках проєкту «Працевлаштування. Крок за кроком», який проводить Громадська організація «Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України».
Посилання на реєстрацію:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwkdu6tqDMrHNPd4MFZI208DSXpFcrRtgAo
Реєструйтесь заздалегідь та отримуйте пряме посилання.
Буде практичний тренінг онлайн. Ведучі Марат Губанов та Олена Кошелева.
Відеоанонс: https://youtu.be/nM2Ad-lXQzM
Для кого цей проєкт:
Записи попередніх тренінгів і подій дивіться на офіційному ютюб-каналі ГО «ВАППЛІУ»:
https://www.youtube.com/channel/UCCfojYMhbfQ6QMVamRhNgBw
Сторінка ГО «ВАППЛІУ»: https://www.facebook.com/Громадська-організація-ваппліу-112046870575575
Сторінка проєкту: https://www.facebook.com/groups/140043318112912
Тел. для зв’язку: 063-320-60-57; 096-605-18-60; 050-184-91-51 Одінцова Наталія Петрівна
Активні учасники проєкту з інв., які виконають домашні завдання – будуть працевлаштовані. Асистенти-помічники, які допомагали перевіряти домашні завдання, – отримають фірмові дипломи учасника проєкту «Працевлаштування. Крок за кроком» з печаткою та емблемами організаторів.
Проєкт проводить Громадська організація “Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України”. Проєкт фінансується з державного бюджету Міністерством Соціальної політики України, та здійснюється при підтримці “Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю”. Співорганізатор ГО “КМА “Сім`я успіху”.