Юліана Палюк

Юліана Палюк
30 Січня 2012
Друкувати цю новину

ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ!!!
Доброго Вам дня! Звертаємося до всіх небайдужих людей за допомогою. Шестирічна  Юліана Палюк з Моршина Львівської області потребує Вашої допомоги. Лікарі поставили дитині страшний діагноз – ювенільний ревматоїдний артрит, поліартрит з негативним ревматоїдним фактором, системна форма.
Дівчинка є інвалідом: стан дитини важкий, обумовлений характерними артритами майже всіх суглобів (фалангових,між фалангових, променево- зап’ястних, ліктьових, плечових, кульшових, колінних, гомілково-ступневих) та обмеження рухів у них.
Дитина вже 4-й рік приймає гормональний препарат преднізолон, та імуносупресанти метатрексат, циклоспорин А  і  лефно в максимальних дозах. Така терапія є не ефективною та негативно впливає на організм дитини. З початку прийому препаратів, а також через інтенсивність захворювання притупився фізіологічний розвиток дівчинки. В 6,5 років ріст дитини  складає 105 см. Крім шкоди суглобам це тяжке захворювання наносить шкоду ще й усім внутрішнім органам (серце, печінка, селезінка).
На даний час запатентовано новий препарат під назвою “Хуміра”(адалімумаб), яким вже успішно лікують дітей в Україні. Та, на жаль і цей препарат нам не підійшов. Нам було введено 8 іньєкцій, після чого лікарі зобили висновок,що препарат не є ефективним в нашому випадку.
 
Враховуючи системний варіант захворювання московські та наші педіатри рекомендують досягнути ефекту та  реміссії  завдяки тоцилізумабу  «Актемри» в поєднанні з метатрексатом, котра вже також є запатентована в Україні з вересня місяця. А це ще одна можливість не втратити надію на нормальне, повноцінне життя. Та і цей препарат є занадто дорогим для нас, батьків (приблизно 5 400 грн, на місяць). Дитині  потрібна довготривала терапія цим препаратом, і може продовжуватись кілька років.
Благаємо усіх про допомогу, щиро просимо Вас не залишити нашу  проблему без уваги!!!!
 
Реквізитидля допомоги:
Приватбанк  номеррахунку:  29244825509100 МФО 305299ЄДРПОУ 14360570,призначення платежу-допомога дитині; номер карти Приватбанку 6762 4620 5281 2556.
З питань надання допомоги також звертайтеся за адресою: Львівська обл., м. Моршин, вул. 50-річчя УПА 10 кв.32,індекс 82 4 82.
Тел. 0675894141 – мати дівчинки Вікторія ВікторівнаМіхіна (інд.№ 3014414822)

Юліана Палюк

  Категорія: