Національна Асамблея людей з інвалідністю України сердечно вітає Вас з днем народження.
Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, натхнення у справах та довгих років щасливого життя.
Упевнені, що Ваш позитивний досвід роботи та життєва мудрість стануть надійною запорукою плідної діяльності задля належного соціального захисту наших співгромадян з інвалідністю.
Прихильності долі Вам та реалізації усіх задумів і починань. А ми будемо надійною опорою на поприщі професійних здобутків на благо українського народу!
НОВИХ ПЕРЕМОГ й НОВИХ ЗДОБУТКІВ!