Національна Асамблея людей з інвалідністю щиро вітає своїх колег з почесними нагородами:
МАРКО Василину Михайлівну – директора Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня;
КОНОНЕНКО Валентину Павлівну – представника НАІУ у Запорізькій області, голову Запорізької обласної громадської організації «Запорізький обласний конгрес осіб з інвалідністю» нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня;
БАЙДУ Ларису Юріївну – начальника відділу секретаріату Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» з присвоєнням звання «Заслужений працівник соціальної сфери України”.
Щиро вітаємо і зичимо здоров’я й натхнення, подальших успіхів і досягнень!
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №399/2017 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю”.
З повним текстом Указу ви можете ознайомитись за наступним посиланням.