Ваше Високопреосвященство, Святійший і Блаженнійший Філарете!
Благословіть усіх нас, Ваших щирих прихильників та вірян, і дозвольте привітати від усього загалу людей в Україні, які мають особливості, пов’язані з інвалідністю, і від себе особисто з сьогоднішнім світлим та визначним днем – Вашим ювілейним Днем народження, а також, принагідно – з присвоєнням Вам найвищої нагороди нашої держави – звання Героя України.
Бог щедро обдарував Україну тим, що 90 літ тому саме у цей день благословив Ваше народження! Ви – велика гордість нашої країни, видатна постать українського православ’я, приклад незламності, стійкості та великої віри в Господа Бога нашого, віри у нероздільність української православної церкви. Лише одному Богові відомо, скільки зусиль особисто Вами було прикладено для здійснення найзаповітнішої мети усіх православних вірян – визнання Константинополем автокефалії православної церви в нашій державі! Ця споконвічна мрія українського народу нещодавно збулась, і в цьому є величезна частина Вашої особистої участі, Вашого служіння Господу Богу, православ’ю та людям!
Для мене – надзвичайна честь знати Вас особисто, мати можливість висловити Вам свою повагу та прихильність мого серця, моєї душі.
Нехай у Вашому житті продовжує горіти палкий вогонь віри в Господа, а життя продовжується з тією великою вірою, освітлюючи душі та осяваючи серця людей доброю надією.
Нехай Бог дарує Вам многая і благая літа, щедро благословляє усі Ваші починання та підтримує усі Ваші сповнені любові і милосердя до людей молитви, хай кожне Ваше слово до Господа Бога нашого й надалі дарує глибоку віру та допомагає ставати на шлях істини усім заблудлим душам.
З глибокою повагою
Уповноважений Президента України
з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич