Валерій Сушкевич виступив на прес-поінті Верховної Ради стосовно шокуючих законопроєктів Уряду

Валерій Сушкевич виступив на прес-поінті Верховної Ради стосовно шокуючих законопроєктів Уряду
26 Грудня 2014
Друкувати цю новину

Сьогодні під час виступу на прес-поінті Верховної Ради був надзвичайно схвильований і чесно – дуже злий!..

Три дні в шоковому стані, прочитавши законопроєкти Уряду, щодо незрозумілої ліквідації десятків законодавчих норм, які я написав як закони України і добився їхнього прийняття в Парламенті. Деяким нормам – 10-18 років, бо перші свої законопроєкти писав, не будучи ще народним депутатом.

Валерій СушкевичЛіквідація безкоштовного проїзду для людей з інвалідністю 1,2,3 груп, діткам з інвалідністю, людини з інвалідністюм війни, учасникам бойових дій, афганцям… А послухайте, чи не забули урядовці про Майданівського людини з інвалідністю, якому відірвало руку, чи ногу, чи беркут вибив очі, а в нього тепер забирають право на безкоштовний проїзд?..

А підприємства громадських організацій осіб з інвалідністю, де працюють люди з інвалідністю, які ледве виживають… Обкласти податком на землю і податком на нерухомість???

А обкласти цими ж податками реабілітаційні установи громадських організацій осіб з інвалідністю???

А дитинка з інвалідністю, яка після школи, маючи достатньо високий освітній рівень, поступає до вишу? Раніше вона за моїми законами мала право на вступ до вишу без конкурсу. А зараз у неї цю пільгу забирають… Які гроші підуть на АТО від того???

Паралімпієць, чемпіон світу, Європи, Паралімпійських ігор, зірка світового спорту, без ніг, рук, незрячий, але сильний духом, потужний спортсмен мав право поза конкурсом вступити до вишу… Тепер це прибрали…Хто від цього виграє? Чи отримає бюджет від цього хоч якісь кошти???

А дитинку-сиротинку, яка вийшла із інтернату в 16 років, в якому її промучили, обкласти податком на нерухомість??? А ця пільга була в чинному законодавстві…Прибрали… Де ж вона візьме ці гроші???

Валерій Сушкевич виступив на прес-поінті Верховної Ради стосовно шокуючих законопроєктів Уряду2ЛЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮДИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!
З Уряду… ЩО ВИ РОБИТЕ???????

Шановні політики, ЩО ВИ РОБИТЕ???????

У нас немає тих, хто поділиться, хто має проявити свою соціальну відповідальність і крім соціально незахищених, беззахисних, ви не можете знайти варіанти наповнення бюджету??????

Афганець без ноги перестрів мене біля Верховної Ради… ЩО він мені сказав про український уряд і які загрози прозвучали – не хочу виписувати на сторінках інтернету…

Але день завершився усвідомленням деяких народних депутатів і політичних фракцій певним рівнем соціальної відповідальності перед соціально незахищеними людьми.

Об’їхав на візку багато фракцій, комітетів Верховної Ради, переконував багато урядовців… ВАЖКО… Особливо, коли розумієш, що повноважень народного депутата у тебе немає, і ти не можеш втрутитись в законодавчий процес і зупинити тих, хто…

І все-таки, поки страшні закони СЬОГОДНІ ще не прийняті.. Подяка лідерам фракцій Петра Порошенка, Батьківщини, Самопомочі, Радикальної партії та окремим народним депутатам, які почули мене.

Боротьба продовжується… за те, щоб свідомість української влади і її відповідальність не були спотвореними…

Офіційна сторінка Facebook Валерія Михайловича Сушкевича

  Категорія: