20 серпня 2013 року в закарпатському обласному академічному театрі ляльок «Бавка» в рамках Міжнародного інтегрованого фізкультурно-мистецького фестивалю «Зірки досяжні» відбувся святковий концерт. Люди з інвалідністю демонстрували свій незломний дух, вміння і прагнення жити як звичайні люди – співали пісні, танцювали, читали вірші та гуморески. Захід організовано та проведено ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» та Громадська організація «Інва-тур «Відродження» при підтримці Закарпатської обласної державної адміністрації.
Прес-служба НАІУ