В Ужгороді відбудеться Семінар на тему «Ресурси для батьків дітей осіб з інвалідністю та / або особливостями розвитку раннього віку»

В Ужгороді відбудеться Семінар на тему «Ресурси для батьків дітей осіб з інвалідністю та / або особливостями розвитку раннього віку»
18 Квітня 2018
Друкувати цю новину

19 квітня 2018 р., Громадською організацією «Товариство захисту осіб з інвалідністю «Надія» в партнерстві з БФ «Комітет медичної допомоги Закарпаття» та відділенням раннього втручання (РВ) обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей івалідів  м. Ужгород проводитиметься семінар  на тему «Ресурси для батьків дітей осіб з інвалідністю та / або особливостями розвитку раннього віку».

Семінар проводитиметься в рамках грантового проєкту  «Діалог батьків та фахівців задля ефективного просування РВ в Закарпатській обл.», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) в межах та як невід’ємна частина спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Лектори: Представники ГО «Товариство захисту осіб з інвалідністю «Надія», БФ «Комітет медичної допомоги Закарпаття», Відділення РВ обласного центру комплексної реабілітації інвалідів    та дітей – інвалідів м. Ужгород.

Місце проведення семінару: м. Ужгород, вул. 8-го Березня 46,  Відділення РВ обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей інвалідів.

Під час проведення семінару учасники зможуть ознайомитись з філософією раннього втручання (РВ), практикою надання послуг РВ в Україні, існуючим досвідом його просування в Україні, формуванням та цілями  Закарпатської платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання».

За додатковою інформацією звертатися: Громадська організація «Товариство захисту осіб з  інвалідністю «Надія», тел.  (050) 611-27-07.

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

  Категорія: