В Дніпропетровську розпочався другий бізнес-тренінг із соціального підприємництва

В Дніпропетровську розпочався другий бізнес-тренінг із соціального підприємництва
11 Квітня 2016
Друкувати цю новину

В Дніпропетровську розпочався другий бізнес-тренінг із соціального підприємництва в рамках Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». Організатори: Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) спільно з UCP WheelsforHumanity (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів. Фінансується проєкт Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проєкт має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.бізнес-тренінг із соціального підприємництва

Бізнес-тренінг включає в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
  • Воркшоп «Проєктування бізнес моделі власного бізнесу».

бізнес-тренінг із соціального підприємництва

В рамках проєкту передбачено проведення п’яти 3-денних бізнес-тренінгів з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти». Також тренінги заплановані в містах Краматорську, Львові та Вінниці. Учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

бізнес-тренінг із соціального підприємництва

  Категорія: