Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зібрав за круглим столом представників всіх служб таксі Ужгорода аби ще раз обговорити інцидент, який на минулому тижні стався між дівчиною-інвалідом Вікторією Лисюк та таксистом однієї із служб. Нагадаємо, тоді таксист відмовився надати послуги дівчині з ходунками. Міський голова наголосив, що ця ситуація не припустима і закликав всіх таксистів з повагою відноситись до таких людей.
Uzhgorod.in