Українців навчатимуть толерантніше ставитись до осіб з інвалідністю

Українців навчатимуть толерантніше ставитись до осіб з інвалідністю
2 Жовтня 2015
Друкувати цю новину

У Києві стартував соціально-культурний проєкт “Без меж”, покликаний привернути увагу до проблем трьох мільйонів українців-осіб з інвалідністю.

Більшість з них, досі не має можливості навчатися та працювати нарівні зі здоровими людьми. Організатори планують уже невдовзі запустити телепрограми, серіали, спортивні та культурні заходи, що розкажуть про життя людей із особливими потребами.

1 грудня артисти з обмеженими можливостями на льодовій сцені столичного Палацу спорту покажуть концерт “Iнфінітус. Початок великої подорожі”, який зможуть відвідати люди на візках, із вадами зору та слуху.

“Цей проєкт він насправді дуже чудовий, тому що він змусить повірити в себе безліч людей. На сьогоднішній день це обірве неправильно сформовану думку менталітет про людей з інвалідністю.

Ми будемо сподіватися, що це буде як прорив. Маленький прорив в час воєнного лихоліття”, -прокоментувала чемпіонка параолімпійських ігор по біатлону Людмила Павленко.

“Усвідомлення з боку суспільства і влади необхідності рівних прав і можливостей, що на вулиці, що в освіті, що в працевлаштуванні, що в навчанні, бо ці права, на жаль, обмежені щоденним життям навколо нас: магазин, університет, робота, лікарня – оце питання мети нашого проєкту”, – прокоментував Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

Відео

Подробности