Тренінгова програма “Інтеграція захисту”

Тренінгова програма “Інтеграція захисту”
28 Листопада 2023
Друкувати цю новину

До Декади прав осіб з інвалідністю під гаслом “Інклюзивні рішення – відновлення України для всіх”

Цими днями в Києві, в готелі “Дніпро”, для співробітників Консорціуму ACCESS буде проведена тренінгова програма “Інтеграція захисту”.  Навчальна програма розроблена БФ “Право на Захист” спільно з ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (ВГО НАІУ) в межах проєкту «ДОСТУП до багатоцільової гуманітарної допомоги» для громад, в яких реалізуються проєкти з метою поглибити знання стосовно інтеграції захисту.

Програма пояснює ключові міжнародні стандарти та принципи гуманітарного реагування, важливість інклюзії людей з інвалідністю, впровадження політик підзвітності.

Цей проєкт – частина великого проєкту Консорціуму ACCESS, партнером якого є, в тому числі Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Партнери консорціуму ACCESS є:

– Компанія «Людина в біді» (People in Need) www.peopleinneed.cz

– Філія компанії «Людина в біді» в Україні ukraine.peopleinneed.net/ua/

– Агентство з питань технічного співробітництва та розвитку (ACTED) www.acted.org

– Ініціатива REACH www.reach-initiative.org

– Благодійний фонд «Право на захист» r2p.org.ua

– Благодійна організація  «Благодійний фонд «NEW WAY» newway.ngo

– Генеральний директорат Європейського Союзу з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO) www.ec.europa.eu/echo

Активності проєкту спрямовані на надання багатогалузевої гуманітарної допомоги населенню, постраждалому від воєнних дій в Україні.

Представники НАІУ приєднаються до участі у тренінгу. А також проведуть для колег другу частину тренінгу, де розкажуть про важливість інклюзії людей з інвалідністю, природу інвалідності, етику спілкування, систему надання соціальної підтримки людям з інвалідністю, розкриють питання фізичної (архітектурної) доступності.

В результаті, отримані знання, допоможуть ввести в дію підхід до моніторингу та інтеграції захисту, розробити матрицю ризиків захисту та заходів пом’якшення.

Кожен з учасників отримає сертифікат про успішне проходження тренінгу, а також нові знайомства та важливі знання для розвитку організацій.

 

********

Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.

 

  Категорія: