Тренінг з адвокації раннього втручання відбудеться на Львівщині

Тренінг з адвокації раннього втручання відбудеться на Львівщині
17 Квітня 2019
Друкувати цю новину

22 квітня 2019 року у м. Золочів Львівської області відбудеться тренінг з адвокації раннього втручання для місцевих батьків дітей з інвалідністю.

Лекторами на заході виступають досвідчені активісти-члени львівської регіональної платформи всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні», а також фахівець відділення раннього втручання центру «Джерело». Партнером в організації тренінгу виступає ГО «Промінь надії», яка об’єднує батьків дітей з інвалідністю, які мешкають у Золочівському районі.

«На цьому тренінгу ми насамперед розкажемо батькам про те, що таке раннє втручання і чому ця послуга є необхідною для сімей, в яких з’являється дитина з порушенням розвитку чи з ризиком виникнення таких порушень. Також ми розглянемо, які є ресурси на Золочівщині для впровадження послуги, і як можуть з цим допомогти батьки», – пояснює Юлія Аронова, голова ГО «Розправлені крила» і керівник регіональної платформи форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід відбудеться в рамках реалізації проєкту «Підвищення спроможності батьківських ГО та співпраця з ОТГ задля впровадження послуги раннього втручання на місцевому рівні», що реалізує ГО «Розправлені крила» в межах та як невід’ємна частина спільної Програми HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Батьки за раннє втручання в Україні»,  за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС).

  Категорія: