Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) проводить Навчально-інформаційний тренінг «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ», який відбудеться 10 – 12 грудня 2019 р. у м. Київ в готельному комплексі «Верховина» (вул. Петропавлівська, 24, район «Софіївська Борщагівка», на кільцевій дорозі).
Завдання тренінгу: навчити зацікавлених осіб методиці написання проєктів, зокрема правилам вибору тематики проєкту, пошуку грантових конкурсів, заповнення проєктної заявки, особливостей проєктного менеджменту.
Учасники тренінгу матимуть можливість зануритись у теорію та практику фандрайзингу для громадських організацій. Тренінг буде фокусуватись на отриманні знань та ключових навичок, при цьому використовуватиметься холістичний підхід у навчанні, за яким презентації будуть чергуватись із практичними завданнями з написання грантових заявок, складання бюджетів проєктів, обговорення вправ та результатів виконаної роботи учасниками.
Кількість учасників обмежена! У разі Вашої зацікавленості взяти участь у заході, просимо заповнити анкету-заявку та направити її на електронну адресу office-naiu@ukr.net, але не пізніше 24 листопада 2019 р.
Про підтвердження Вашої участі у заході буде повідомлено додатково.
За роз’ясненнями та інформацією звертайтесь: Гриб Олена, Фадєєв Олександр (044) 279-61-74; 279-61-82, Секретаріат НАІУ.
Організатори забезпечують зустріч учасників, поселення в готелі, харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови обов’язкової наявності оригіналів та копій проїзних документів та документів, що посвідчують особу, відповідно до «Роз’яснення щодо компенсації витрат на проїзд…», а саме:
УВАГА! Нагадуємо, що НАІУ проводить оплату послуг з проживання, харчування та відшкодовує вартість проїзду учасників відповідно до Інструкції про службові відрядження, а саме:
Витрати на проїзд (у тому числі бронювання транспортних квитків) до місця відрядження (проведення заходу) і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі).
До проїзного квитка/вартості проїзду не може вноситись/входити «оплата чаю/кави».
У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.
Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.
З метою підтвердження правомірності надання пільги щодо сплати туристичного збору необхідно мати копії документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії (особи, які прибули у відрядження – копія наказу про відрядження, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого) – копія пенсійного посвідчення; ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – копія посвідчення.
В разі відсутності вищезазначеного, особа самостійно сплачує туристичний збір.