Сьогодні в м. Краматорськ пройшов онлан-тренінг для вчителів, фахівців шкіл та ліцеїв з питань інклюзивної освіти.
Захід відбувався в рамках проєкту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Міжнародна неурядова організація «Save the Children» за підтримки RadioAid (Швеція).
Тренерка Юлія Найда, виконавчий директор ВФ « Крок за кроком», познайомила учасників\ учасниць з основними принципами інклюзивної освіти, розповіла про Міжнародну класифікацію функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я та можливості її застосування в інклюзивному навчанні.
Учасники/ці мали можливість обмінятись досвідом в питаннях практичного впровадження інклюзивного навчання, поставити запитання тренеру та обговорити проблемні питання в повсякденній роботі з дітьми з інвалідністю.