21 серпня увечері наша іменита паралімпійка та перша українська телеведуча у візку Світлана Трифонова перейняла естафету Олімпійської студії Першого національного телеканалу. Відсьогодні ця студія – Паралімпійська. Ви усі зможете слідкувати за виступами наших спорстменів-паралімпійців у Ріо разом з нами, разом зі Світланкою.
А перед тим – прийдіть на Майдан Незалежності 27 серпня о 19:00 та станьте частинкою нашої спільної історії – історії Урочистої церемонії проводів національної паралімпійської збірної команди України на Паралімпіаду в Ріо-де-Жанейро.
Перший національний транслюватиме цю подію в прямому ефірі.
Валерій Сушкевич у Facebook