В Чернівцях обговорили електронну петицію: «Створення доступного середовища для людей з особливими потребами». Іван Фестрига голова Чернівецької обласної організації: «У осіб з інвалідністю по зору проблеми користування громадського транспорту і пересування. Добре, якби озвучувались маршрутки не лише в середині, а й ззовні. У Києві до прикладу є таке. Було б добре, якби і у нас це робилось».
Петиція «Створення доступного середовища для людей з обмеженими можливостями» на сайті Чернівецької міської ради набрала 252 з необхідних 250 голосів.
Артем Жук, автор електронної петиції: «Щодо паркомісць вони облаштовуються, але повільно, бордюри з порушеннями норм. Ми на форумі обговорювали доступність Чернівців, як виявилось, вони не доступні для людей з особливими потребами».
Також автор петиції виступив з пропозицією створити спеціальні робочі групи, які б контролювали роботу щодо доступності міста.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Створіть групу, можливо дві. Громадськими активістами вся робота зроблена. Тому поки є погода, зверніться до міськшеп і я думаю вже можна починати виконувати необхідні роботи».
Телеканал “Чернівці”