Стрельник Олена Володимирівна

Стрельник Олена Володимирівна
29 Серпня 2014
Друкувати цю новину

strelnykНе дайте хворобі забрати у малюків найдорожче – маму. Молода гарна мама двох діток у 26 років пізнала ціну життя, коли відразу після народження другої дитини був поставлений страшний діагноз – рак молочної залози 3 ступеня. Після слова від лікаря – «рак» все в житті змарніло і перша думка яка прийшла в голову молодій мамі – «Господи, що буде з моїми малюками». Лікар привела до тями непритомну Олену і дала настанову «Боротися! Боротися!». І Ось уже пів року молода мама бореться з раком. Ця хвороба відібрала у її донечки не тільки молоко, тепер вона може відібрати і маму 11 місячної Оксанки і дворічного Ярослава. Ви в змозі не допустити цього, не будьте байдужими до долі двох малюків. Для продовження  боротьби за життя молодій мамі потрібні дорогі ліки, давайте допоможемо Олені побороти хворобу і повернутись до своїх діток.

Олена вже пройшла 4 важкі хіміотерапії, перенесла складну операцію, проходить променеву терапію. Лікарі кажуть, що коли HER2 в ракових клітинах позитивний, то пухлини є швидко зростаючими, це високоагресивна форма раку, і життєво необхідне проведення терапії препаратом герцептин. Саме ці ліки не дадуть раковим клітинам рости далі. Тобто шанс врятувати життя молодої мами – це ліки Герцептин (доза 440мг). Але лікування їм вимагає великих коштів, в середньому 400 тис грн., Так як одна ампула (440мг) коштує близько 26тис.грн, Олені показано 16 крапельниць протягом року, кожні три тижні. Малюки Олени занадто маленькі, ще навіть не вміють говорити щоб ​​самостійно просити всіх людей допомогти врятувати їхню маму, тому  ми просимо за них, допоможіть зібрати кошти хоч на кілька ампул, 4 вже куплено і прокапано. За пів року лікування у родини пішли всі кошти, навіть продали майно, тепер залишилася одна надія на чуйні і добрі серця небайдужих людей.

Подаруйте молодій мамі радість продовжувати виховувати дітей, адже вся радість материнства Олени була засмучена цією хворобою, всі найважливіші моменти – перші кроки донечки, перші слова синочка, молода мама пропускає, так як знаходиться постійно в лікарнях – то на хіміотерапії, то на операції, то на променевій терапії. Таким маленьким діткам не пояснити куди йде мама, чому вона не може бути з ними і учити їх усьому, вони ще дуже маленькі і нічого не розуміють, але вже відчувають, що з мамою біда, адже кожен раз коли мама йде в лікарню, вони плачуть і бояться що мама піде на завжди і не повернеться. Просимо Вас, всіх не байдужих людей, не допустити цього, не дайте страшній хворобі зробити малюків сиротами, допоможіть повернути дітям здорову маму. Подаруйте малюкам щастя рости в повноцінній сім’ї з рідною мамою, яка не образить, захистить і присвятить все життя для того щоб діти росли щасливими.

Сьогодні мрія Олени, подарувати не лише життя своїм малюкам, а й любов, адже немає нічого світлішого і важливішого для дитини ніж любов матері. Допоможіть, не залишайтеся байдужими до горя цієї сім’ї, рятуючи молоду красиву дівчину, Ви також рятуєте долі її малюків – дворічного Ярославчика і 11-місячної Оксанки. Не дайте цим дітям дізнатися що таке сирітство і все дитинство плакати за рідною матусею, яка вже не зможе повернутися і обійняти своїх рідних малюків.

Найменування Банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: Поповнення картки № 4627 0812 0172 8578 Благодійна допомога на лікування Стрельник Олени
Одержувач: Стрельник Олена Володимирівна

  Категорія: