Сьогодні Верховна Рада України відправила на доопрацювання Кабінету Міністрів України законопроєкт №1577, який ліквідовував цілий ряд соціальних гарантій для осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників бойових дій та інших категорій громадян.
Під «доопрацюванням» необхідно розуміти, що цей законопроєкт ще повернеться на розгляд Верховної Ради України.
Надсилаємо вам для ознайомлення та аналізу результати ПОІМЕННОГО голосування народними депутатами України:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=223
Звертаємо увагу, що ті, народні обранці, хто голосував «ЗА» – означає, що повернули законопроєкт на доопрацювання, тобто НЕ ПІДТРИМАЛИ ліквідацію пільг для соціально незахищених!
Ті хто «не голосував» – робіть висновки самостійно!
Враховуючи викладене, просимо продовжити роботу з народними депутатами України, які були обрані у вашому виборчому окрузі або по багатомандатному виборчому округу, та є вашими земляками – щодо недопущення прийняття таких законів.
Просимо інформувати Секретаріат НАІУ про результати вашої роботи.
Не залишайтесь байдужими! Захистіть свої права!
ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України»