Вже скоро книги отримають учні Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат, Спеціалізованої бібліотеки Нововолинської ТПО УТОС, Закарпатського інформаційно-реабілітаційного центру для осіб з вадами зору «ДИВОСВІТ», Вінницького ДНЗ №7, Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В. Г. Короленка, вихованці Херсонського ясла-садок №22 для дітей з порушеннями зору, бібліотеки УВП УТОС, Херсонського обласного центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11, загальноосвітньої школи та спеціальної школи 1-3 ступенів для дітей з вадами зору та Центру для користувачів з обмеженнями зору Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара. а також фахівці Психолого-медико-педагогічної консультації (обласні та районні), що працюють з незрячими та слабозорими дітьми.