15.09.2016 Неймовірний ранок!!! У дебютному виді спорту Паралімпіади в Ріо та для національної паралімпійської збірної команди параканое- дві високі нагороди. Золото – у Ємельянова Сергія (39.810) та срібло – у Лагутенко Наталі (55.599). Ранок восьмого дня завершився вдало! Тепер у доробку нашої збірної команди 32 золоті, 24 срібні та 27 бронзових медалей – 83 медалі.
Сьогодні зранку ми повторили результат Лондону по золотим та срібним нагородам!
Змагання тривають! Вболіватимемо ще дужче за наших паралімпійців разом зі спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України компанією Воля та комунікаційним партнером Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – компанією Київстар!
Прес-служба НКСІУ