Нещодавно в рамках міжнародного проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» в Україну на запрошення Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молод. Жінка. Сім’я» (надалі – ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я») завітав лікар китайської медицини Літао Ван. Пан Літао вже не вперше в Україні. Перше знайомство було під час одного із заходів, що відбувся багато років тому у «Буковелі» за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю (далі – НАІУ), саме там з паном Літао познайомилися представники ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я». В організації мріяли про приїзд лікаря до Житомира і минулої осені ця мрія здійснилася. Літао Ван приїздив і проводив реабілітацію з членами і родинами осіб з інвалідністю ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я». Отримати реабілітаційні послуги змогли також інші містяни, котрі потребували таких послуг.
Китайська медицина є однією з найдавніших систем лікування здоров’я в світі. Вона включає в себе різні методи, такі як: акупресура, акупунктура, траволікування, ци-гун, різні види масажів, що застосовуються для лікування захворювань шляхом відновлення рівноваги життєвої енергії організму.
І ось, пан Літао знову в Житомирі, він приїхав на 12 днів, і знову надаватиме реабілітаційні послуги. Цього разу ще більше житомирян і гостей міста можуть отримати реабілітаційні послуги, які, до того ж, надаються у гарному місті поряд з річкою та лісом.
Проєкт «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» (SRSHS) реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum).
***************
Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.