Привітання НАІУ з нагоди тріумфального виступу Національної паралімпійської збірної на XV літніх Паралімпійських іграх в Ріо

19 Вересня 2016 Друкувати цю новину

Привітання НАІУ з нагоди тріумфального виступу Національної параолімпійської збірної на XV літніх Паралімпійських ігор в РіоДорогі друзі! 

Національна Асамблея людей з інвалідністю України щиро вітає Паралімпійську збірну України з тріумфальним виступом на XV літніх Паралімпійських іграх в Ріо.

Завдяки Вашій фантастичній наполегливості, безмежній працездатності, незламній волі до перемоги та самовідданій праці Ваших тренерів Ви вкотре довели всьому світу, що сила духу українських атлетів непереможна.

Вперше за всю історію участі Національної паралімпійської збірної на Паралімпійських іграх було виборене ТРЕТЄ МІСЦЕ ПАРАЛІМПІАДИ: 117 медалей: 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових, що на 33 медалі більше, ніж на попередніх Паралімпійських іграх у Лондоні, у тому числі – на 9 золотих медалей.

Ваші спортивні досягнення для мільйонів наших співвітчизників стали справжнім подарунком та підтвердженням величі нашої держави.

Завдяки Вашим перемогам на Паралімпійських іграх у цей нелегкий для нашої держави час 41 раз піднімався прапор України, на цілий світ звучав гімн нашої держави.

Ми усвідомлюємо, як нелегко Вам було. Кожна нагорода діставалася на межі людських можливостей, у гострій та безкомпромісній боротьбі. Ви в котрий раз доводите своє право вважатися одними з лідерів світового паралімпійського спорту.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України дякує усім паралімпійцям за фантастичні результати, шалені емоції та радість, яку Ви дарували нам щодня! Ви – найкращі!

Бажаємо Вам та Вашим тренерам міцного здоров'я, наснаги, високих спортивних досягнень та нових перемог в ім'я нашої великої, єдиної України.

Слава героям-паралімпійцям!

Слава Україні!

Секретаріат НАІУ

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.