Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України закликає всіх фанів національної паралімпійської збірної команди України прийти 27 серпня о 19:00 на Майдан Незалежності в м.Києві на урочисту церемонію проводів і підтримати українських паралімпійців на їх шляху до Ріо.
Разом з паралімпійцями будуть: Дмитро Шуров, Світлана Тарабарова, Артем Лоїк, Андрій Хливнюк, Злата Огнєвіч, Валерій Харчишин.
Приходьте усі, разом із сім’ями, дітками, друзями, колегами на Майдан Незалежності та підтримайте наших паралімпійців на їх шляху до Ріо. Буде драйвово! Вхід безкоштовний
Прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України