повернутися на головну

Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС

Всеукраїнський проєкт
Національної Асамблеї людей з інвалідністю України
«Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС»

Термін реалізації: вересень-грудень 2020

Фінансування реалізації проєкту здійснюється за фінансової підтримки державного бюджету України

Мета: Забезпечення врахування питань інвалідності у формуванні та реалізації державної політики шляхом активного залучення осіб з інвалідністю та їх громадських об’єднань до процесів ухвалення рішень стосовно стратегій і програм, що їх стосуються.

Цільова аудиторія: Особи з інвалідністю різних нозологій та вікових груп, їх сім’ї; громадські об’єднання осіб з інвалідністю; правозахисні, професійні об’єднання, що працюють в інтересах осіб з інвалідністю; органи центральної та місцевої державної влади, органи місцевого самоврядування; організації/ установи/заклади, що надають послуги особам з інвалідністю та їх сім’ям у різних сферах життєдіяльності; наукові установи; депутати різного рівня.

Проектом передбачено залучення представників понад 100-ти вищезазначених організацій/установ/закладів.

Завдання проекту:

  1. Проведення громадської експертизи нормативно-правових актів, що стосуються прав осіб з інвалідністю;
  2. Проведення громадських слухань/ обговорень проектів нормативно-правових актів за участю представників громадських організацій осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю
  3. Участь представників НАІУ у роботі консультативно-дорадчих органів на центральному та регіональному рівнях.Забезпечення участі регіональних представників НАІУ у Вінницькій, Черкаській, Львівській, Житомирській, Івано-Франківській, Херсонській, Полтавській, Чернівецькій, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Закарпатській, Київській областях та м. Київ.
  4. Проведення інформаційних/ навчальних/ просвітницьких заходів для лідерів ГОІ щодо підвищення інституційної спроможності ГО.
  5. Надання юридично-правових консультацій та правове орієнтування
  6. Поширення інформаційних матеріалів/статей тощо з питань інвалідності.
  7. Підготовка, видання та розповсюдження інформаційних/методичних/ просвітницьких брошур/буклетів з питань забезпечення прав ОЗІ.

Керівник проекту: Назаренко Вікторія Миколаївна – Генеральний Секретар НАІУ
(044) 279-61-82, +38093 771 10 60
office@naiu.org.ua, v.n.nazarenko@ukr.net