Продовжується реалізація проєкту

Продовжується реалізація проєкту
2 Травня 2023
Друкувати цю новину

Валентина Балахтар – професорка, докторка психологічних наук. Вона керівниця ГО «Центр суспільних інновацій і партнерства «Успіх», а віднедавна – кейс-менеджерка проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я» (SRSHS), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum), що спрямований на зміцнення системи надання реабілітаційних послуг.

Усі справи і проєкти, до яких долучається Валентина, є дуже важливими і корисними. Нещодавно пані Валентина взяла участь у психолого – реабілітаційному семінарі для лідерів та лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю на тему: «Діяльність громадських організацій людей з інвалідністю в умовах військового часу». Провела для учасників/ць семінару тренінг на тему : «Психологічне благополуччя в умовах сьогодення».

Також Валентина Балахтар, зустрілась з представницею Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій обласній військовій адміністрації В. Добридіною. Обговорили питання надання соціальних послуг особам з інвалідністю у громадах, створення інклюзивних лікарняних палат, проведення семінарів для людей з інвалідністю тощо. Домовились про спільну роботу для покращення становища маломобільних груп населення в області та допомоги громадянам/кам з інвалідністю.

*************

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.