Привітання з нагоди Дня Перемоги

5 Травня 2012 Друкувати цю новину

З Днем Перемоги!

Дорогі ветерани!

Від усієї душі вітаю Вас з радісним і водночас сумним Днем Перемоги. Цей день - символ нашої сили і нашої вразливості, нашої перемоги і нашої смертності, нашої гордості і нашого болю. Великий наш народ вистояв в найстрашнішій з усіх війн, але він там же втратив життя мільйонів своїх громадян. Мільйонів улюблених дітей, дружин, чоловіків, мільйонів люблячих татусів, мам, бабусь і дідусів, сестер і братів.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Від усього серця бажаю всім Вам – шановні ветерани довгих років життя, здоров'я і щастя, а Вашим дітям і онукам - гордості за свою країну, за свій народ і удачі у всіх світлих починаннях!

 

 

Голова Національної,
Асамблеї осіб з інвалідністю України,
Голова Комітету ВР України
у справах пенсіонерів,
ветеранів та осіб з інвалідністю                                                                           В. Сушкевич

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук