16-17 вересня відбувся тренінг для організацій жінок/ осіб з інвалідністю з питань гендерної політики, інвалідності, формування політики на місцевому рівні з урахуванням прав жінок з інвалідністю, використання в правозахисній діяльності Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та Конвенції з протидії дискримінації щодо жінок.
Тренінг пройшов в рамках проєкту «Різноманіття. Рівність. Єдність», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) виступаючи тематичним партнером глобальної ініціативи «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади.
Наразі продовжується набір до другої групи учасниць. В разі зацікавленості можна звернутись до офісу НАІУ на адресу office-naiu@ukr.net вказавши ПІБ, організацію, контактну інформацію, досвід роботи в сфері захисту прав жінок з інвалідністю.