<script language=”javascript” type=”text/javascript”>// You can place JavaScript like this</script><?php// You can place PHP like this?>
“Життя на рівних” – програма про людей, яких доля прикувала до інвалідного візка, але вони не здалися. Герої 15-хвилинного шоу – знамениті спортсмени-параолімпійці та інваліди, які досягли успіху в житті. Вести програму буде спортсменка та призерка параолімпійських ігор – Світлана Трифонова. Спільно з Національним комітетом спорту осіб з інвалідністю України Національна телекомпанія відзніме 40 програм. В ефір Першого Національного вони виходитимуть щосуботи впродовж року. Крім того, всі випуски будуть і на сайті каналу. Перший ефір “Життя на рівних” – 16-го березня о 12:20.
Валерій Сушкевич, голова національної асамблеї осіб з інвалідністю України:
– Мова йде насамперед про правову складову тих людей, які намагаються бути сьогодні у житті суспільства здорових людей в Україні – бути рівними з рівними правами і можливостями.
Олександр Пантелеймонов, т.в.о. генерального директора НТКУ:
– “Життя на рівних” – до кінця року ми сподіваємося зробити близько 40 випусків цієї програми. В них будемо розповідати не тільки, скажімо, про соціальні проблеми людей з інвалідністю, а швидше про історію успіху, про те що будь-яка людина, незважаючи на складність своєї проблеми, нерівність не є перешкодою для здобуття великих результатів у спорті, повсякденному житті, тощо. Я дуже сподіваюсь, що ця програма буде мати великі рейтинги.
1tv.com.ua