Національна Асамблея осіб з інвалідністю України вітає наших паралімпійців з першими нагородами!

9 Вересня 2016
Друкувати цю новину

У перший день змагань на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразілія) Україна завоювала 1 золоту, 1 срібну та 7 бронзових нагород та третє місце за загальною кількістю нагород.

Саме Богодайко Євгеній поставив яскраву крапку сьогоднішнього дня!

В змаганнях першого дня взяло участь 45 українських спортсменів в 7 видах спорту. У плаванні на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євгеній Богодайко з результатом 1хв. 10с. 55, срібну медаль виборов Дубров Денис, котрий лише 24 соті долі секунди уступив першому місцю та виборов красиву срібну нагороду на дистанції 100 м брасом (1 хв 05с 10”).

• Катишев Руслан у стрибку в довжину ( 6.20 м);
  • Данилюк Роман – штовхання ядра (15, 94 м).

Дорогі наші паралімпційці! Від щирого серця вітаємо Вас з першими важливими перемогами на XV Літніх Паралімпійських іграх! Ви показуєте справжній чемпіонський характер. Бажаємо Вам нових перемог, витримки, сили духа! Вся Україна тримає за вас кулачки. Ми вболіваємо за Вас!