Методика проведення аудиту доступності об’єктів, на яких розташовані виборчі дільниці

Методика проведення аудиту доступності об’єктів, на яких розташовані виборчі дільниці
22 Січня 2020
Друкувати цю новину

Публікація була підготовлена ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за технічної підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) і фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES Україна) у 2016 році реалізували у Полтавській області пілотний Проект з оцінювання доступності (аудиту доступності) виборчих дільниць для виборців з інвалідністю. Аудит доступності об’єктів, на яких розташовані виборчі дільниці (1269 дільниць) відбувся за участю представників громадських організацій людей з інвалідністю, які мають відповідний досвід та навички.

За результатами проведеної роботи було напрацьовано відповідні рекомендації і стратегії з метою покращення доступу громадян з інвалідністю та маломобільних виборців до виборчого процесу, а також сформовано методику планування і проведення аудиту доступності виборчих дільниць для осіб з інвалідністю та інших маломобільних виборців.

Пропонуємо до уваги представників та представниць громадських об’єднань осіб з інвалідністю, місцевих органів влади та комітетів доступності описання зазначеної методики, а також рекомендації практиків щодо стратегічного планування покращення стану їх доступності.

Завантажити публікацію за посиланням.

  Категорія: