Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) отримала лист-подяку від Державної авіаційної служби України.
У цьому документі на адресу НАІУ висловлюється подяка за співпрацю та активну участь у розробці нормативного акту.
«Від імені Державної авіаційної служби України дозвольте висловити повагу та вдячність Вам та Громадській спілці «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за співпрацю та активну участь у розробці наказу Державіаслужби від 26.11.2018 № 1239 «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів та багажу».
Користуючись цією нагодою, вкотре підтверджуємо свою готовність продовжити та поглибити нашу співпрацю з метою удосконалення діючого законодавства у сфері повітряних перевезень з урахуванням впровадження світових тенденцій та норм міжнародного регулювання, направленого на підвищення якості обслуговування пасажирів з обмеженими фізичними можливостями або з інвалідністю та забезпечення реалізації їх права на свободу пересування та належного доступу до послуг авіаційного транспорту».
Зі свого боку, НАІУ дякує Державіаслужбі за усі враховані пропозиції НАІУ в новій редакції проєкту наказу “Про затвердження Авіаційних правил України “Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу” та готові до подальшої співпраці стосовно необхідності удосконалення норм діючого законодавства у сфері повітряних перевезень.