Крос-квест в рамках програми «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

Крос-квест в рамках програми «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»
19 Червня 2017
Друкувати цю новину

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру 16.06.2017 року пройшов спортивний крос-квест, участь в якому приймали учасники програми «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ», фізкультурно спортивної реабілітації для Київської, Харківської області та спортсмени (карате).

В рамках проходження крос-квесту учасники повинні були проходити різні завдання, за що їм нараховувались командні бали. Організатори квесту ставили за мету інтеграцію учасників різних груп, і це вдалося досягти за рахунок їх об’єднання  у різні команди.

В результаті, крос-квест пройшов в дружній, веселій атмосфері, учасники, з різними нозологіями, допомагали один одному долати перешкоди, проходити різні завдання на кожній станції об’єднуючись за ради спільної командної перемоги.

Даний захід закінчився яскравим виступом спортсменів з інвалідністю-карате.

Табір проходить в рамках Міжнародного проєкту «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують  Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації,  Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

Більш фото на сторінці НАІУ у фейсбуці.

  Категорія: