Вчора в онлайновому форматі на платформі ZOОM відбулось Консультування людей з інвалідністю на тему: «Соціальний захист людей з інвалідністю в умовах війни». Захід проведено ГО “Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю “Лідер”.
Участь у заході взяли директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОВА Ольга Ходоба, директор Чернівецького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Микола Мельничук та фахівці Департаменту соціального захисту ЧОВА й обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.
Питань в учасників було багато. Обговорювали отримання допоміжних засобів реабілітації, компенсацію за санаторно-курортне лікування, отримання соціальних виплат, переведення виплат з окупованих територій України для ВПО тощо.
Деякі питання знайшли вирішення під час зустрічі. Щодо інших питань, які не отримали відповіді, домовились провести наступні зустрічі з Головним управлінням пенсійного фонду України в Чернівецькій області та Чернівецьким обласним центром медико-соціальної експертизи системи охорони здоров’я України.
За період, як в Україні розпочалася війна, у людей зібралось багато питань, які потребували вирішення. Ця зустріч допомогла учасникам роз’яснити багато питань та отримати професійну консультацію.
Захід відбувся в рамках проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю в гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та фінансується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний фінансовий механізм, призначений виключно для підтримки участі жінок у миробудівництві та гуманітарному реагуванні. WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва. WPHF – це інноваційне партнерство між державами-членами, ООН та громадянським суспільством, у якому всі зацікавлені сторони представлені в його глобальній Фінансовій раді.
Отримати додаткову інформацію про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги та його роботу в усьому світі можна на сторінці фонду: www.WPHFund.org та www.WPHFund.org/1000WomenLeaders
#wphfund #WomenBuildPeace #WomenRespond2Crises #UNSCR1325 #InvestinWomen #1000WomenLeaders
#НАІУ #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ