Консультаційна зустріч з питань реабілітаційних послуг для жінок з інвалідністю

Консультаційна зустріч з питань реабілітаційних послуг для жінок з інвалідністю
20 Липня 2023
Друкувати цю новину

21 липня 2023 року за адресою: м Полтава, вул. Гоголя 33, (Прем’єр Готель Палаццо) ГО “Полтавське міське громадське об’єднання осіб з інвалідністю “Віра” та Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводять консультаційну зустріч “Просто про головне” з питань реабілітаційних послуг для жінок з інвалідністю, мам, які виховують дітей з інвалідністю, жінок ВПО та старшого віку.

Захід відбудеться в рамках проєкту “Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посиленгя їх участі та лідерства в громадах”, який реалізується за підтримки ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.Під час вебінару будуть розглянуті застосунки для замовлення квитків, таксі, додатки для відправлення посилок, адже з їхньою допомогою ми економимо свої кошти і час.

До участі запрошено лідерок восьми громадських організацій м. Полтави та Полтавської обл., які опікуються питаннями людей з інвалідністю.

Початок заходу о 14:00 год. Контактна особа: Ірина Твердохліб (0996751533).

#НАІУ #wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen  #WomenRespond2Crises

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.