Комплекс програмно-методичного забезпечення «ЗМІСТ КОРЕКЦІЙНО-СПРЯМОВАНОГО НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ З РОЗУМОВОЮ ВІДСТАЛІСТЮ У СПЕЦІАЛЬНИХ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ» (методичні рекомендації, дидактичні матеріали)

17 Січня 2013 Друкувати цю новину

У програмно-методичному комплексі представлено зміст, основні методичні підходи та дидактичні матеріали щодо формування ігрової діяльності, сенсорного та трудового виховання у дітей дошкільного віку з розумовою відсталістю.

Адресовано педагогам-дефектологам, психологам, керівникам спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю, центрів психолого-педагогічної реабілітації та корекції, соціально-реабілітаційних центрів, методистам,викладачам та студентам вищих навчальних закладів, всім, хто цікавиться проблемами навчання і виховання розумово відсталих дітей.

Комплекс підготовлено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України та ВГСПО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України».

Рекомендовано комісією із спеціальної педагогіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
(протокол № 2 від 10.04.2012)

Програма ознайомлення з навколишнім середовищем

Програма з сенсорного виховання

Програма з трудового виховання

Програма з ігрової діяльності

 

УВАГА!

Як отримати літературу

 

  Категорія:
написати коментар

6 коментарів

 1. Mary G.
  10 Жовтня, 23:01 #1 Mary G.

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, а коли практики зможуть отримати наступні Комплекси-книжечки за розділами: конструювання, фізичне виховання, розвиток мовлення та образотворча діяльність? Ми чули, що Ви будете їх друкувати. Чекаємо!!!
  З повагою, працівники дит.будинка. м. Миколаїв.

  Reply to this comment
 2. Ольга
  14 Жовтня, 14:57 #2 Ольга

  На жаль, в цьому році НАІУ не зможе надрукувати цей комплекс. Будемо чекати наступного року.

  Reply to this comment
 3. Mary G.
  15 Жовтня, 17:27 #3 Mary G.

  Дякуємо за інформацію!
  Всього Вам найкращого)

  Reply to this comment
 4. Оксана К.
  16 Березня, 19:24 #4 Оксана К.

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна придбати хоча б один комплект підручників з предмету “Соціально-побутове орієнтування в допоміжній школі”? Дякую.

  Reply to this comment
 5. Вікторія
  17 Лютого, 17:55 #5 Вікторія

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, а коли практики зможуть отримати наступні Комплекси-книжечки за розділами: конструювання, nf образотворча діяльність? Ми чули, що Ви будете їх друкувати. Чекаємо!!!
  З повагою, працівники д/c м. Нікополь.

  Reply to this comment
 6. Анна
  23 Квітня, 11:00 #6 Анна

  Добрий день. Чи можна зараз придбати у Вас ці чотири видання?

  З повагою, працівники КУ Лисичанський інклюзивно – ресурсний центр

  Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.