Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» у співпраці з громадськими організаціями осіб з інвалідністю – партнерами проєкту «Посилення лідерства жінок з інвалідністю у гендерно орієнтованих гуманітарних реагуваннях в Україні» в рамках його реалізації здійснює відповідні завдання.
Одним із завдань проєкту є розширення доступу жінок, дівчат з інвалідністю, жінок, які виховують дітей з інвалідністю, жінок похилого віку та тих, хто зазнав впливу конфлікту, в тому числі внутрішньо переміщені особи в Україні, до отримання необхідних послуг, які забезпечують нагальні потреби, пов’язані з війною в Україні, включаючи послуги із проживання, харчування, консультування, психологічну та гуманітарну допомогу через Центри тимчасового перебування, а також до інформаційних послуг про установи та організації до яких можна звернутися за допомогою різного роду для ВПО.
Для реалізації цього завдання створено Карту послуг для жінок/дівчат з інвалідністю, жінок, які мають дітей з інвалідністю, жінок похилого віку, в тому числі з внутрішньо переміщених осіб (далі – Карта), на якій можна знайти інформацію про заклади/ установи /організації, незалежно від форми власності, що забезпечують нагальні потреби та надають кризові послуги (проживання, харчування, гуманітарна допомога тощо) в рамках проекту в цільових регіонах. У проєкті в зазначеному контексті задіяні наступні регіони: Дніпропетровська, Запорізька, Вінницька, Чернівецька, Львівська, Закарпатська області (це ті області, де організаціями-партнерами надаються послуги через центри тимчасового перебування).
Мета Карти – підвищити обізнаність жінок з інвалідністю, жінок, що виховують дітей з інвалідністю, жінок похилого віку, чоловіків з інвалідністю (внутрішньо переміщених осіб) про можливості реалізації своїх прав, зокрема через державні інституції та приватні установи, в тому числі зазначені Центри.
На Карті можна знайти:
Ознайомитись с Картою послуг для людей з інвалідністю, жінок, які мають дітей з інвалідністю, жінок похилого віку (у т.ч. внутрішньо переміщених осіб) можна за посиланням.