Для мене особливо, як і для дієвих представників громадянського суспільства у сфері прав людей з інвалідністю, медіа в Україні можуть і повинні формувати свідомість суспільства. А в нашій сфері українські медіа, на жаль, все ще мають “волохаті” атавізми радянщини, пов’язані зі сприйняттям людини з інвалідністю.
Стереотип: неспроможні, меншовартісні, бідні “калічки”… для декого зі ЗМІ це ще можливість “посмакувати” важку інвалідність з приниженням людської гідності і т.п.
Саме тому я разом з командою Медіа Центру НКСІУ (#BroadcastMediaCenter) започаткували проєкт “Другий подих”.
Шукаємо таланти, медіаздібності інклюзивно: студенти Інституту журналістики у поєднанні з тими, хто звернеться до нас від загалу людей з інвалідністю.
Звертайтесь за електронною адресою: sbreath2020@gmail.com
#МедіаШколаДругийПодих #BroadcastMediaCenter #SecondBreath
Facebook