Інформація про встановлення статусу переселенця (у форматі легкого читання)

Інформація про встановлення статусу переселенця (у форматі легкого читання)
15 Листопада 2022
Друкувати цю новину

Складні бюрократичні тексти читаються важко. Особливо, коли мова йде про адміністративні процедури — публічна інформація про них наповнена незрозумілими словами та виразами. Вона найменш пристосована під потреби людей з когнітивними порушеннями.

Щоб це змінити, портал Допомога-інфо наповнили адаптованими текстами про оформлення документів під час війни. Тексти створили у форматі легкого читання.

Дізнайтеся, як пояснити людині з когнітивними порушеннями, що таке статус переселенця та як його отримати, за посиланням: https://dopomoha-info.org.ua/…/informacziya-pro…/

Цей матеріал написаний у форматі легкого читання (ФЛЧ).

Формат легкого читання – спеціальний формат викладу інформації, яку легко читати та розуміти людям з інтелектуальними порушеннями. Цей формат визначений європейськими стандартами. Дізнатися більше: https://cutt.ly/EMb7M7J

 

Вебресурс створено командою проєкту «Підтримка людей з інвалідністю, осіб старшого віку та їхніх сімей, які потребують допомоги в Україні», який реалізується ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» у співпраці з ГО «Про.УД|Універсальний дизайн» та ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 

  Категорія: