В Україні на тисячу немовлят народжується три дитини з порушенням слуху. У середньому – 130 дітей на рік. І це тільки ті, хто звернувся до медиків і в кого виявили проблему. Насправді таких дітей більше, кажуть громадські активісти. Наразі вони борються на законодавчому рівні за те, щоби скринінг слуху немовлятам у пологових будинках робили у всій країні, а не тільки в столиці. Чому це так важливо – у сюжеті. Випуск ТСН.19:30 за 4 березня 2020 року