Галина Безпалюк: Лідерка, яка долає бар’єри

Галина Безпалюк: Лідерка, яка долає бар’єри
2 Липня 2024
Друкувати цю новину

Галина Безпалюк із Житомира пересувається на колісному кріслі, проте це не завадило їй стати справжньою лідеркою. Галина здобула вищу освіту, зараз працює і у вільний час любить прогулюватися містом. Вона також користується кожною можливістю для навчання.

На фото чотири людини стоять на фоні будівлі. Одна з них - Галина. Двое людей на кріслі колісном.

«Мені подобається вчитися новому і застосовувати ці знання», – каже Галина. – Одним з важливих доповнень до мого досвіду став тренінг «Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні». Житомир представляла команда з трьох осіб. На тренінгу, що зібрав близько сорока учасників, ми вдосконалювали навички написання грантових заявок, проєктів та ефективної комунікації. Цей досвід виявився новим і захоплюючим, зокрема фінансовий аспект, який для мене був як ‘космос’, але я впоралась!”

Цей захід став можливим завдяки реалізації проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)», що здійснюється Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum) за фінансової підтримки USAID.

На фото троє жінок. Двое сидять за навчальним столом. Наша героїня тримає мікрофон. Поряд стоїть тренерка заходу.

“Тренінг тривав п’ять днів, займав весь день і включав різні модулі навчання, такі як розробка проєктів, пошук фінансування та ефективна комунікація з донорами. Ми мали можливість зустрітися та навчатися у співпраці з висококваліфікованими спікерами, серед яких були юристи, що надавали консультації з різних питань. Особливо запам’яталася тренерка Наталя Новікова, яка подавала матеріал так, що він одразу закарбовувався у пам’яті”.

Галина також активно бере участь у аудитах доступності. Нещодавно вона перевіряла доступність набережної в парку де Шодуара. «Була приємно здивована, адже знайшла тут доступний туалет, що рідкість», – ділиться вона. – “Такі маленькі, але значущі речі роблять велику різницю”.

Завершуючи розмову, Галина поділилася своїми враженнями від отримання сертифікату АТБ, який також отримала завдяки проєкту: “Це було чудово, адже сертифікат дав мені свободу вибору, замість стандартного набору продуктів”.

Проєкт «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)» продовжує свою діяльність, спрямовану на зміцнення інклюзивності та покращення якості реабілітаційних послуг.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб бути в курсі подальших ініціатив та заходів.