Дихати заради дітей!!!

Дихати заради дітей!!!
13 Грудня 2016
Друкувати цю новину

Мешканці м.Кагарлика, Клок Наталії Сергіївні поставили діагноз бронхоектатична хвороба легень. Після то як Вона поступила до лікарні без свідомості в сопорі, кома І на ШВЛ в 21 рік, на 22 тижні вагітності. Лікування потребувало чимало коштів, батьки працювали на декількох роботах, аби дати змогу донечці протистояти хворобі. Сьогодні Наталя – матуся чудових діток хлопчика та дівчинки. Але її власне лікування потребує все більших витрат, бронхоектатична хвороба легень виліковна але потребує дорогого лікування., що родина її своїми силами не можуть зібрати такі кошти

Сьогодні ця прекрасна леді абсолютно щаслива у своєму материнстві. Докладає чимало зусиль, аби дітки зростали розумними, здоровими та обізнаними. Але займатися із дітками вдається лише у періоди, коли хвороба трішки відступає, коли ліки є і приймаються вчасно, та коли вчасно проходить стаціонарне лікування.

Кашель, нежить, дуже багато мокротиння, відкашляти яке із легенів звичайним способом практично неможливо – симптоми, з якими Наталя живе уже більше 4-х років свого життя. Сама собі допомагає спеціальними щоденними фізичними вправами, але без ліків, які потрібно приймати постійно, хвороба буквально душить нашу дівчину.

“Не хочеться розуміти, що я хвора – хочеться жити, як усі, але не виходить. Після чергового курсу лікування лікар сказав, що ці ліки вже не можуть мені допомогти, що відсутній в організмі імуноглобулін А і для того щоб вилікуватись треба ліки Біовен. І тоді я збагнула наскільки все серйозно, і що лікування життєво важливе”- розповідає Наталя .

“Зараз я в тяжкому стані, але дуже хочу боротися за себе, я дуже хочу бачити, як ростуть мої діти, хочу бути з ними у найважливіші в їх житті моменти.

Родина Наталії просить допомогти дівчині зібрати кошти на її лікування

ПІБ: Клок Наталя Сергіївна, 12.02.1990р.

Місто: Кагарлик, Київська обл..

Мама Наталії: Клок Валентина, тел. 067 998 24 14

Реквізити для перерахунку коштів (для зарахування від третіх осіб):
Номер рахунку: 5168757294971967-ПриватБанк.